عضویت در خبرنامه
همکاری با آتی تگ
زندگی امروز به سمت دنیای الکترونیک پیش رفته است لذا صاحبان کسب و کار باید برای تبلیغات گسترده و مفید علاوه بر بنر، همایش و دیگر ابزارهای تبلیغاتی به سمت و سویی دیگر خود را سوق دهند.
دنیای الترونیک همان تغییریست که باید برای موفقیت هر چه بیشتر شرایط زندگی را با آن تطبیق داد.
اگر شما صاحبان مشاغل در فکر جذب مشتری بیشتر و بهتری هستید می توانید با معرفی کسب و کار خود در آتی تگ، بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای با تبلیغات کاملا رایگان مشتریان زیاد و مخصوص به خود را جذب کرده ودامنه ی این موفقیت را با دادن حداکثر تخفیف، روز به روز بیشتر کرده و همکاری خود را به یک همکاری بلند مدت و موفقیت آمیز (با کسب درآمد بالا) تبدیل کنید .
آتی تگ برخلاف سایر سایت های تخفیف گروهی آماده هرگونه تبلیغ، پخش تصاویر و ویدئو تبلیغاتی، ارسال پیامک و... به صورت کاملا رایگان از محصولات شما می باشد .
نحوه کار با آتی تگ:
شما برای کسب و کار خود سرویس مشخصی رو در نظر گرفتید و آن را به صورت یک پیشنهاد به سایت ما معرفی می کنید سپس ما با کارشناسی کردن نوع سرویس شما درصد تخفیف کالا و خدمات شما را مشخص می کنیم و بهترین پیشنهادتون رو با تأیید شما به گونه ای که برای شما سود آور باشد روی صفحه اصلی سایت قرار می دهیم.آتی تگی ها با پرداخت تخفیف مشخص شده، کد اختصاصی کالا و خدمات شما را تهیه و در بازه ی زمانی مشخص شده به شما مراجعه نموده و بدون پرداخت هزینه و فقط با ارائه برگه پرینت کوپن ، نهایت استفاده و لذت را را از محصول و خدمات شما خواهند برد .
بدیهی است که همه کاربران اینترنت محصول و تبلیغ خدمات شما را خواهند دید لذا مهم ترین مسأله ای که باید در نظر گرفته شود که ضمانت کارتان هم نیز خواهد بود، میزان کیفیت کالا و خدمات شماست .چراکه هدف والای آتی تگ جلب اعتماد مشتریان خودش هست و امید واریم که با همکاری ما و شما این هدف ارزشمند تحقق بخشیده شود.
موفقیت نتیجه این سه عبارت است:
تجربه از دیروز، استفاده از امروز، امید به فردا
از توجه، صبر و مشارکت شما کمال تشکر را داریم
تماس: 44052768-021
پشتیبانی: manage@atitag.com