عضویت در خبرنامه
آتی تگ چگونه کار می کند

آتی تگ یک شرکت تجارت الکترونیک می باشد که با صاحبان کسب و کارهای برتر و با کیفیت محصولات درصدد است تا با استفاده از قدرت خرید گروهی روزانه اش پیشنهادهای استثنایی رو از کالاها وخدمات با تخفیف های استثنایی توسط وب سایت خودش در اختیار شما قرار دهد.

1. چطوری در آتی تگ عضو بشم؟

خیلی ساده, شما وقتی وارد سایت آتی تگ می شوید از قسمت کادر سمت راست صفحه روی قسمت ثبت نام کلیک می کنین در اینصورت یک فرم برای شما باز می شه و شما با وارد کردن مشخصاتتون به صورت کامل (نام,شماره تماس,ایمیل ,نام شهر و...) و تآئید اطلاعات,یک آتی تگی به حساب می یاید.

2.چطوری روزانه از اخبار آتی تگ با خبر بشم؟

شما با کلیک بر روی کلمه اشتراک در قسمت عضویت در خبرنامه و با وارد کردن ایمیلتون می تونید از تمامی آتی تگ های روزانه با خبر شوید.

3.چطوری آتی تگ مورد علاقمو بخرم ؟

شما می تونید پس از عضویت با کلیک کردن بر روی دکمه خرید سفارشات خود را با چندین روش پرداختی ثبت نمایید

4.چطوری از آتی تگی که خریدم لذت ببرم؟

بعد از خرید, رسید آتی تگ خریداری شده در قالب یک ایمیل یا پیامک در اختیارتون قرار می گیره و این فایل از طریق پروفایل شما در سایت آتی تگ نیز قابل دسترسی می باشد, شما طی مدت اعتباری که روی آتی تگ دریافتی درج شده, با به همراه داشتن و ارائه کد اختصاصی از خدمات مورد نظرتون نهایت لذت رو ببرین.

جای هیچ نگرانی نیست، اگر شما با چنین مشکلی برخوردید فقط کافیه با قسمت پشتیبانی تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی های لازم رو در اختیارتون قرار بدن.