عضویت در خبرنامه
حریم خصوصی کاربران

سیاست اصلی و استراتژی آتی تگ بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است. تیم آتی تگ در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به‌ عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

سیاست شماره ۱: هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات کاربران، این است که ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت آتی تگهای ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار آتی تگ قابل شناسایی باشد. همچنین آتی تگ در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است آتی تگ از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.

سیاست شماره ۲: آتی تگ بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌ عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

سیاست شماره ۳: به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در آتی تگ آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای آتی تگ بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نشده و آتی تگ های روزانه و سایر ایمیل‌هایآتی تگبرای شما ارسال نمی‌شود. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از آتی تگهای روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، آتی تگ برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال می‌کند.

سیاست شماره ۴: کاربران و اعضای آتی تگ در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف آآتی تگبه آنان ارسال نمی‌شود.

جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران در آتی تگ، با ما تماس حاصل نمایید.

021-44052768