عضویت در خبرنامه
قوانین و مقررات

مقدمه: کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت شرکت آتی تگ را دارند، باید مفاد این توافق‌ نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید وعضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده 1- افراد برای عضویت در سایت شرکت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود.
تبصره 1- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 2- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با زدن فراموشی رمز عبور و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره 3- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است. تا زمانیکه صحت پست الکترونیک تائید نشود حساب کاربری شما فعال نخواهد شد.
تبصره 4- عضویت در سایت شرکت رایگان است.
تبصره 5- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌ گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

ماده 2- کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، امکان خرید از سایت را دارد.

ماده 3- فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
الف- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
ب- پرداخت مبلغ معینی (با اعمال تخفیف) به‌ صورت آنلاین و یا انتخاب گزینه پرداخت در محل
ج- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین‌ کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌ کننده کالا و خدمت به‌ طور مستقیم (لازم به ذکر است در حال حاضر تامین کننده کالا آتی تگ می باشد)
تبصره 1- با ارسال رسید کالا و خدمات، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری (و یا در حالت خاص به‌صورتی که در هنگام فروش به اطلاع وی رسیده است) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده شرکت آتی تگ نیست.
تبصره 2- چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، آتی تگ مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین‌ کننده کالا و یا خدمات است.
تبصره 3- شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد. تمامی اطلاعات در قسمت ویژگیهای محصول درج شده است.
تبصره 4- در صورتی که مهلت تعیین‌ شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، شرکت مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره 5- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

ماده 4- شرکت اطلاعات زیر را به‌ منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

الف- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون.
ب- هویت تامین‌ کننده، نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
ج- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
د- مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده
ه- حداقل افرادی که باید پیشنهاد روز را خریداری کنند تا تعداد خریداران به حداقل افراد موردنظر برسد.

ماده 5- رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره 1- نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به شرکت ارائه داده است. بنابراین شرکت آتی تگ در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

ماده 6- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌ دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده 9- به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌ طور موقت غیرقابل دسترس می‌ شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

تبصره 1- شرکت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌ طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

ماده 7- تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

ماده 8- چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.

ماده 9- شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

ماده 10- کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

چطوری می تونم عضو آتی تگ بشم؟

با کلیک بر روی کلمه ثبت نام در سمت راست صفحه اصلی و پرکردن فرم میتونید عضو سایت بشید.

اگر بعد از خرید و پرداخت وجه از خریدم منصرف بشم چی کار باید انجام بدم؟

بعد از خریدشما و پرداخت، مبلغ به حساب مرکز ارائه دهنده واریز می شود و متاسفانه امکان لغو برای شما وجود ندارد، اما کالاهای آتی تگ تا ظرف 72ساعت قابل استرداد می باشد.

در هنگام استفاده از آتی تگ باید به مرکز پولی پرداخت کرد؟

اگر خدماتی که استفاده می کنین بالاتر از مبلغ آتی تگتون باشه یا از یه خدمت دیگه استفاده کنین که اون مرکز ارائه میده باید همه ی هزینه هاشو بپردازین، در غیر اینصورت خیر، به هیچ وجه نیاز به پرداخت پول نیست.

بابت خیریه پول اضافه گرفته میشه؟

به هیچ وجه، درسته که شما باهر خریدتون نقش مهم و اصلی رو در انجام این امر خیر انجام میدین اما آتی تگ این هزینه رو متقبل میشه و از شما پول اضافه ای گرفته نمیشه.

چطوری از آتی تگی که خریدم استفاده کنم؟

شما با ارائه کدی به ایمیل یا شماره همراه شما ارسال شده به مرکز مورد نظر می تونید از آتی تگ خریداری شده استفاده کنید.

هر آتی تگ شامل بازه ی زمانی واسه استفاده هستش که تو قسمت شرایط استفاده آورده میشه و حتما باید به اون بازه در موقع خرید دقت کنین.

اگرتاریخ آتی تگ گذشته باشه ارزش خودش رو از دست میده و دیگه قابل استفاده نیست.

نگران اطلاعاتی ام که در اختیار آتی تگ قرار میدم، باید چی کار کنم؟

آتی تگ خودش رو نسبت به حفظ این اطلاعات موظف میدونه چرا که حریم خصوصی رو برای کاربرانش تعریف کرده، پس جای هیچ گونه نگرانی نیست.در ضمن بخش پروفایل من به شما این امکان رو میده تا با کلیک روی اون اطلاعات خودتون رو تغییر بدید یا حتی عضویت خودتون رو از آتی تگ لغو کنید.

اگر آتی تگی رو خریدم اما نتونستم کد کوپنم رو دریافت کنم چی کار باید بکنم؟

جای هیچ نگرانی نیست، اگر شما با چنین مشکلی برخوردید فقط کافیه با قسمت پشتیبانی تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی های لازم رو در اختیارتون قرار بدن.